Léčba krátkodobé středně silné bolesti a horečky
- tlumí bolest hlavy, zad, zubů i menstruační bolesti
. Rychlá úleva, silný účinek po dobu až 9 hodin
. Kombinace 500 mg paracetamolu a 200 mg ibuprofenu.
Nurofen pro děti 125 mg čípky jsou určeny k symptomatické léčbě:
horečky (včetně horečnatého stavu po očkování, horečky doprovázející nachlazení a chřipku);
mírné až středně silné bolesti jako je bolest hlavy, bolest zubů, bolest uší aj.
Suspenze pro děti již od 3 měsíců. Rychlá a účinná úleva od horečky a bolesti. Obsahuje dávkovací stříkačku pro snadné a přesné dávkování. Má pomerančovou příchuť.
Analgetikum, které pomáhá při bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů a menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí zánět, pro dospělé, dospívající a děti od 6 let.
Rychlá a učinná úleva od horečky a bolesti, což jsou možné reakce po očkování. Také působí na bolesti hlavy, zad, zubů, či při menstruaci.
Obsahuje ibuprofen.
Přípravek IBUMAX 400 mg patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých a protirevmatických léků, které se užívají k tlumení zánětu, bolesti a horečky.
Suspenze pro děti již od 3 měsíců. Rychlá a účinná úleva od horečky a bolesti. Obsahuje dávkovací stříkačku pro snadné a přesné dávkování. Jahodová příchuť. Výhodné rodinné balení.
Suspenze pro děti již od 3 měsíců. Rychlá a účinná úleva od horečky a bolesti. Obsahuje dávkovací stříkačku pro snadné a přesné dávkování. Pomerančová příchuť. Výhodné rodinné balení.
Nurofen 200 mg patří mezi léky označené jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatika (léky určené k tlumení bolesti, horečky a zánětu).
Obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tiší bolest, má protizánětlivé účinky a snižuje zvýšenou teplo
Analgetikum ve formě měkkých tobolek s tekutou účinnou látkou, ulevuje od bolesti, snižuje horečku a tlumí zánět, pro dospělé a dospívající od 12 let věku (od 40 kg tělesné hmotnosti).
Analgetikum, které pomáhá při bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů a menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí zánět, pro dospělé a dospívající od 12 let